به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 08 فروردین 88 [ 04:46]
    سطح
    34
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 110
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

شوهرم دست بزن داره ...

[/size]سلام به همه ء دوستان... من يه دختر25سالم كه ايران نيستم و 3 سالي ميشه كه ازدواج كردم بجه هم ندارم همسرم دست هرزى داره و دائما" در حال جيز برت كردن يا كتك زدن منه! من اينجا خيلي تنهام و مشاوره خانواده هم نميتونم برم در عين حال با خانواده ام هم نميتونم حرفي بزنم جون از من دورند و غصه ميخورن. امروز هم سر يه موضوع بيخود و الكى شروع كرد به زدن من! و من ديكه واقعا" طاقتم سراومده نميدونم جي كار كنم تصميم كرفتم بيام تو سايت عضو بشم شايد يه كمكي به من بشه... نميتونيد تصور كنيد كه غربت و تنهايي جقدر سخته مخصوصا" اينكه يه محرم راز نداشته باشى. امروز براى اولين بار به طور خيلي جدى به جدايي فكر كردم! ولي اونهم يه ارادهء فولادي ميخواد.
    نا سلامتى ما با هم 5 سال دوست بوديم و عاشق و معشوق و اون هركز نشون نداد كه مرد عصبي و برخاشكريه!!!
    خيلي مستاصلم ...
    خيلي تنهام...
    و خيلي راهنمايي ميخوام..

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 شهریور 88 [ 22:25]
    سطح
    39
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 130
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 5 در 4 پست

Array

RE: شوهرم دست به زن داره ...

سلام دوست عزيز
    من نمي دونم كجا هستيد ولي اگر سمت ما هستيد (اورپا ) موضوع را به پليس گزارش دهيد حتي اگر در دعوا هم مقصر شما باشيد چون همسر را زده چنان بلايي سرش مي اورن كه به حالش بايد
    گريه كردو بر اساس قانون اينجا اگر خطر برخورد فيزيكي دوباره باشه 4 تا پليس به منزل شما ميان و صبر مي كنن تا لوازمش را جمع كند و او را به پانسيون مي برن حتي اگر خانه هم مال
    مرد باشه مرد بايد تا حل شدن مشكلات زن شوهر خانه را ترك كند و در اين مدت هم تمام هزينه ها از منزل تا خرجي را پليس از او ميگيرد و به شما ميدهد پس نگران نباشيد اينجا تنها نيستيد
    پليس و دولت مثل پدر شما با شما برخورد ميكند چون شما را هم زده پس محكوم است و بلايي سرش مي اورن كه از حالا من دلم برايش مي سوزد مثل ايران نيست كه دستتان به جايي بند نباشد
    خود انها شما و همسرتان را مي برن پيش مشاور خانواده و قاضي و كمك به حل مشكل مي كنن
    اگر هم تصميم به جدايي شد اول بايد تمام دارايهايش هر چه كه دارد را دولت چه مرد بخواهد چه نخواهد با شما نصف كند سپس اقدام به جدايي بكند
    اينها را گفتم كه فقط ارام باشي و نگران نباشي و در ارامش تصميم بگيري اينجا دولت پدر دوم شما است پس تنها نيستي و ميداني در اينجا قانون مال زنان است ولي قبل از همه اين حرفها
    پس از حفظ ارامشت به ما توضيح بده و از همسرت و زندگيت بگو تا قبل از اينكه نياز به اين مسايل باشد شايد توانستيم راهنماييت كنيم
    علت شروع مشاجره يك چيز است .دست بزن داشتن چيز ديگر .اون پرخاشگري شوهرت را اول بايد علتش را به دانيم اگر جز رفتارش است با كمك مشاوران روانشناس پليس حل مي شود
    ضمنا به دوستاني هم كه راهنمايي مي كنن بگو ايران نيستي چون راه حل ها براي شما چيز ديگري است در انجا
    منتظر صحبتهات هستيم
    نگران نباشيد
    ارادت

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 08 فروردین 88 [ 04:46]
    سطح
    34
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 110
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

عزيزم ... واقعا" ممنوننتم ازينهمه اطلاعات اكه اروبا بودم كه دردي نداشتم! ازكيبوردم كه بعضى حروف رو ندارم نفهميدي كه كشور عربى هستم و تقريبا" همهء اين جيزايي كه كفتي براي خانم ها بر عكسش اينجا هستز اينجا اصلا جيزى به نام طلاق ندارند!
    ما 5 سال با هم دوست بوديم و هيج مشكلى نداشتيم و حتى 1 بار هم صداش رو روي من بلند نكرد. شوهرم از لحاظ ظاهرى يك مرد ايده اله و محاله كسي فكر كنه كه اين يه ادم عصبيه دمدمي مزاجه بد دهنه كه توى خونه بت كوجكترين جيزي از كوره در ميره همه جيزو برتاب ميكنه طرف من يا اينكه خودم و له ميكنه... خوش تيب, خوش قيافه, وضع مالى خوب, ورزشكار, تا دلت بخواد نجيب و وفادار... ولي خب جه فايده ؟ كي حاضره به قيمت اين جيزايي كه كفتم هفته اي 1 بار كنك بخوره؟ احساس ميكنم ديكه هيجي نيستم... ايران كه بودم خانوم خودم بودم كار ميكردم درس ميخوندم ولي حالا ميبينم كه تبديل شدم به يه زن خونه داره تو سرى خوره بد بخت!!!! مشكل بزركش اينه كه فوري از كوره در ميره و ديكه هيجى نميفهمه ! البته بكم كه منم كم نميزنمش! جون بايد شئ خودم دفاع كنم. اول ها فرار ميكردم ميرفتم تو اتاق ولي نتيجه نداد بدتر شد. بعد ها وقتي ميزد محكم وايميسنادم جلوش ميكفتم بازم بزن ! افرين خيلي مردى كه زورت به من ميرسه! ولي اينهم نتيجه ندادز حالا وقتى ميزنه منم ميزنم و عصباني هم ميشه ميكه دست دراز نكن!!! منضورش اينه كه تو نزن بزار فقط من بزنم!
    من خيلي باهاش خوبم وقتي خوبيم حسابي سنك تموم ميزارم براش ولي جه فايده؟
    با كوجكترين جيزي وحشى ميشهزالان كه تابيك ميزارم 1طرف بام سياهو كبوده! ازش متنفر شدم من با جه اميد و ارزو هايي اومدم اينجاز البته از هيج لحاظى برام كم نميزاره ولي وقتي مثل يه برده كتك بخوري تو قصر طلا هم باشي برات مثه زندون ميمونه!
    1000 بار كفتم بهش همه جيت خوبه جرا انقدر وحشي ميشى من امنيت جانى ندارم خيلي راحت ميكه من همينم تحمل كن تو خوشى زده زير دلت! اقا بجه هم ميخواد تازه!!!!اخه كم منو ميزنه يه طفل معصوم هم بياد تا 2 تامونو باهم بزنه!! كلي كتاب روش برخورد با افراد عصبانى رو خوندم ولي وقتي نميخواد تغيير كنه جه فايده؟
    درضمن اينو هم بكم كه توى زندكيش فقط با من اينجوره و كلا" يه شخصيت خيلي ضعيف و خيلي ترسويي تو اجتماع دارهز هيج دوستي نداره و من كه 3 سال اينجا هستم كلي دوست بيدا كردم!!
    اولين بار كه تازه از ايران اومدم و بذيرايي خوبي از تازه عروسش كرد و شيشهء عطرش و به صورتم برتاب كرد من از ترس و وحشت ميلرزيدم و زنك زدمبه مامانش و كفتم منو زده!
    مامانش اخه همش ميكفت تو مثه دخترام ميمونى منم كفتم زنك بزنم بهش بكم تا بيان نجاتم بدند ولي اون كفت: اوووووووووووووووو حالا فكر كردم جي شده؟ منن وقتي جوون بودم انقدر از باباش كتك خوردم كه نكو و نبرس!!!!!!!! منم شوكه شده بودم و همونجا فهميدم كهجه بلايي سرم اومده!
    خلاصه ديكه داغونم ...
    البته 1 بار كه منو زده بود رفتم سفارت ايران و كفتم كه ازت شكايت ميكنم و انقدر ترسيده بود كه حد نداشت راستش من جون ميدونستم كه اونجا برى جز اينكه بهت بكن: خواهرم اشكال نداره برو زندكيتو بكن , كارى نكردم ولي تهديدش كردم و اونهم همون شب برام يه كادو كرفت كه همه جيزو فراموش كنم ولي باز هم روز از نو روزى از نو...
    نميدونم با خونوادم در ميون بذارم يا نه؟ امروز كفت اكه طلاق ميخواى برو ايران خودم ازينجا طلاقت ميدم ولي ميدونم حرف الكى ميزنه...ميخواد منو بفرسته ايران تا يه بادى تو سرم بخوره!

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 27 دی 88 [ 21:47]
    سطح
    37
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 66
    دستاوردها:
    تشکرها
    12

تشکرشده 12 در 12 پست

Array

اگه قصدتون طلاق هست زودتر و اگه قصدتون ادامه هست ، زود تربچه دار شین ، شاید یک کم مهربون تر شد .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 11 شهریور 95 [ 04:50]
    سطح
    66
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 210
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    880

تشکرشده 885 در 224 پست

Array

بچه!!!!!!!
    با این بابا و تو اون خونه!!!!!!!!!!!!!!!!
    دیگه چی!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    [size=medium]بهترین راه برای پیش بینی آینده خلق آنست.[/size][size=large][/size]

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 دی 90 [ 16:46]
    سطح
    35
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 52
    دستاوردها:
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

نگفتي براي چي بحثتون شروع مي شه سر چه موضوعي بحث بالا مي گيره يه نمونه بگو چون من هم برخورد فيزيكي با شوهرم داشتم ولي همش سر اين بود كه هيچكدوممون كوتاه نمي اومديم. حالا سعي مي كنم وقتي چيزي مي شه بهش بگم تو درست مي گي بعد كه اوضاع آروم شد مي گم كه فلان حرفت يا كارت من رو ناراحت كرده. چون تجربه كردم اون موقع حرف بيشتر روش اثر مي ذاره...

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 21 خرداد 88 [ 05:57]
    سطح
    42
    Level completed: 7%, Points required for next Level: 186
    دستاوردها:
    تشکرها
    76

تشکرشده 81 در 38 پست

Array

سلام
    این مردی که شما تعریفش می کنید دو حالت داره یا روانی یا از شما سیر شده. کار درست شکایت از ایشون در سفارت ایران بدون اینکه به خودش بگی 2- با خانوادت حتما در میون بذار و مهریت رو هم به اجرا بزار.اون حق نداره تو رو بزنه.حسابی تنبیه اش کن تا بفهمه یه من ماست چقدر کره داره. و اما در جواب صدرای عزیز.در ایران اگر مردی زنش رو کتک بزنه و زن ازش شکایت کنه باید دیه بده، مهریه رو هم پرداخت کنه. اونجوری که صدرا جون می گن نیست. البته بگذریم بعضی از زنان ما کتک میخورن و حرفی هم نمی زنن و شکایتی هم در کار نیست.شاید صدرا جون منظورش اون زنها هستند.(ولی گذشته از این حرفها مردهایی که زن خودشون رو کتک می زنند آخر و عاقبت خوبی نداشتند و توی همین دنیا تقاص پس دادن.اینو به چشم دیدم.فابل توجه آقایونی که دست بزن دارن

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 تیر 89 [ 23:20]
    سطح
    43
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 107
    دستاوردها:
    تشکرها
    12

تشکرشده 12 در 9 پست

Array

شادزی جان چیزهایی که در مورد ایران گفتید، درست. اما یک اشکال وجود دارد و آن هم شاهد است. اگر زنی از شوهرش شکایت کند که او را کتک زده است، برای اثبات ادعایش حتما باید شاهد بیاورد. حالا در جمع دو نفره زن و شوهر که اغلب اینگونه مشاجرات چنین است، شاهد از کجا باید پیدا کرد، خدا عالم است!!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 21 خرداد 88 [ 05:57]
    سطح
    42
    Level completed: 7%, Points required for next Level: 186
    دستاوردها:
    تشکرها
    76

تشکرشده 81 در 38 پست

Array

مهات جان
    تا انجایی که من می دانم برای ضرب و شتم شوهر شاهدی لازم نیست. چون زنی که کتک خورده اول می ره پزشک قانونی و اونجا تایید میشه که ایشون تا چه حد به بدنشون ضربه وارد شده و بر اون اساس دیه تعیین میشه.کبودی بدن، شکستگی اعضاء هر کدام دیه جداگانه دارن. . مشکل اینجاست که زنان ما از حق و حقوق خود کوچکترین اگاهی ندارن و تنها چیزی را که می دانند طلاق و مهریه است.و مردان هم از این ندانستنهای ما سوء استفاده می کنن.چرا باید یک مرد جرات کند زن خود را بزند؟چون ضعف از خودمان هست و کوتاهی از خودمان است.در ایران شاید مثل اروپا حق طلاق با زن نباشد ولی اونجوریا هم که شما فکر می کنید نیست.

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 11 آذر 91 [ 05:41]
    سطح
    45
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 72
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    299

تشکرشده 328 در 117 پست

Array

سوفياي عزيز،
    اقدام به پليس و دادگاه اخرين راهه و براي کسي هست که قصد جدايي داشته باشه ،اگر زندگيت رو دوست داري ،وهمسرت رو تلاش کن .دست يابي به زندگي سالم هيچ گاه با مبارزه وجنگ به جايي نمي رسه.
    در نوشته ات اشاره نکردي مطعلق به چه کشوري هستي و چند سال است که در کشور ديگه به سر مي بريد ،اگر هر دو شما در ان کشور غريب باشيد ،ممکن است همان طور که شما غربت برايتان سخت هست ، همسرت هم دچار فشارهايي هست،واين وضعيت در اثر اين مشکلات باشد ،بررسي کن ببين اين عمل(کتک زدن =که عمل زشتي هست)موقتا در همسرت ايجاد شده يا جزو خصلت ايشونه،ممکنه گاهي سختي ها روي عملکرد ايشون تاثير گذاشته و نه تنها همسرت بلکه شما هم نتوني درست عمل کني(صبوري ،روحيه شاد داشتن و.....)

(((سوفيا:نميتونيد تصور كنيد كه غربت و تنهايي جقدرسخته))))

درکت مي کنم ،سعي کن خودت رو به کارهاي موردعلاقت مشغول کني و با اينکه سخته اما سعي کن از اين غربت و تنهايي براي خودت غولي نسازي وبه خدا توکل و روحيه ات را حفظ کن،

(((پسر بهاري: اگه قصدتون طلاق هست زودتر و اگه قصدتون ادامه هست ، زود تربچه دار شین ، شاید یک کم مهربون تر شد . ))))
    اقاي پسربهاري
    چراانقدرعجله !!!
    براي هر کاري بايد مراحلي روطي کرد ،براي بچه دارشدن همانطورکه خودتون اشاره کرديد(شايد يه کمي مهربونترشد)ايااين کاردرستي هست فرزندي قرباني رابطه پدر و مادربشه؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)