به انجمن خوش آمدید

تالار همدردی نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

 
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31
Like Tree1Likes

موضوع: ابراز محبت دختر به پسر ....

 1. #1
  عضو کوشا

  آخرین بازدید
  دوشنبه ۲۵ مهر ۹۰ [ ۲۲:۵۰]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۶-۱۰-۲۲
  نوشته ها
  289
  امتیاز
  8,751
  سطح
  63
  Points: 8,751, Level: 63
  Level completed: 1%, Points required for next Level: 299
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran5000 Experience Points
  تشکرها
  625

  تشکرشده 656 در 182 پست

  ابراز محبت دختر به پسر ....

  سلام گلهای من
  سوال: اگر دختر، پسري را دوست داشته باشد چگونه محبت خود را به او تفهيم کند که براي پسر سوء تفاهم هم نشود؟
  صرف نظر از اين كه چگونه اين دوستي و محبت به وجود آمده و چرا شكل گرفته كه نقش زيادي در پاسخ به اين سؤال دارد و در جاي خود بايد به طور مفصل و مشروح به آن پرداخت، انگيزه اظهار و بروز اين محبت به طرف مقابل از اهميت زيادي برخوردار است و چگونگي پاسخ را معين مي كند و شايد بتوان گفت اهميت، هدف و انگيزة اظهار محبت باطني از اهميت چگونگي شكل گيري محبت قلبي بيشتر است . در هر صورت سوال پرسشگر آن است که محبت قلبي بوجود آمده را چگونه مي توان به ديگري تفهيم كرد و آيا اصولا صحيح و معقول و پسنديده است دوستي باطني خود را به طرف مقابل (كه از جنس مخالف است) تفهيم كنيم و آيا پي آمدها و عوارضي به دنبال نخواهد داشت؟ به هر حال دو انگيزه يا هدف براي چنين اظهار محبتي مي توان تصور كرد:
  1. اظهار محبت قلبي به طرف مقابل به منظور ايجاد روابط دوستانه و صميمانه و استمرار آن براي مدت زماني خاص در جهت پاسخ به احساس نياز رواني خود (يعني نياز به محبت ورزيدن و مورد محبت واقع شدن).
  2. اظهار محبت قلبي به طرف مقابل به منظور آشنايي با يكديگر و فراهم كردن مقدمات ازدواج.
  البته مي توان انگيزه هاي ديگري را نيز براي ايجاد و اظهار محبت بين دو طرف فرض نمود ولي در چنين موقعيت هايي و اين گونه اظهار محبت ها معمولاً جوان به دنبال يكي از دو امر است يعني يا خود داشتن رابطه دوستانه و اظهار علاقه و محبت به ديگري هدف است و يا اظهار محبت و دوستي مقدمه جلب نظر طرف مقابل براي ازدواج و تشكيل زندگي مشترك.
  حال بايد ديد كدام يك از دو صورت فوق را مي توان پذيرفت و بر آن مهر تأييد زد.

  صورت اول:
  شكي نيست كه انسان داراي نيازهاي مختلف زيستي، اجتماعي، عاطفي و شناختي است. نياز به خوردن و آشاميدن دارد نيازمند ارتباط و تعامل با ديگران است، در پي پاسخ دادن به سؤال هاي شناختي خود است و بالاخره نيازمند محبت كردن و مورد محبت واقع شدن است. برخي روان شناسان با انواع نيازهاي مختلف انسان و سطح بندي آن، بر اهميت نيازهاي عاطفي در دوران نوجواني و جواني و لزوم تأمين آن توسط گروه همسالان تأكيد مي ورزند. و معتقدند اين نياز يكي از نيازهاي عالي انسان است و همسالان با ايجاد ارتباط مثبت عاطفي مي توانند به تأمين آن بپردازند. اما آن چه در ايجاد رابطه دوستي و اظهار محبت به ديگري از اهميت زيادي برخوردار است آن است كه به چه كسي و تا چه محدوده اي اين كار انجام گيرد كه هم آن نياز عاطفي پاسخ داده شود و هم عوارض و پيامدهاي منفي نداشته باشد و به عبارت ديگر به چه هزينه اي مي خواهيم اين نياز را تأمين و ارضاء كنيم.
  همان طور كه در تأمين ديگر نيازهاي زيستي، اجتماعي و شناختي به اين چگونگي توجه مي شود مثلا براي تأمين نيازهاي فيزيولوژيك و زيستي خود دست به هر اقدامي نمي زنيم و با هر چه جلوي ما قرار گرفت استفاده نمي كنيم بلكه سعي مي كنيم گزينش كرده آن هم گزينش عقلاني و طبق معيارهاي صحيح و آن چه تناسب بيشتري با وضعيت جسماني ما داشته باشد بهره مي گيريم با هر گونه احتمال ضرري در تصميم گيري خود تجديد نظر كرده و از لذت لحظه اي و كوتاه مدت آن مي گذريم.
  بنابراين چه خوب و شايسته است همين مکانيزم را در مورد اين نياز همچون نيازهاي زيستي به كار ببريم يعني آنچه تناسب بهتر و بيشتري با كل شخصيت انسان دارد مورد توجه قرار داده و آن چه نامتناسب است يا متضاد و معارض با ويژگي اصلي انسان است و سلامت روحي و رواني انسان را تهديد مي كند به كناري گذاشته و از آن دوري كنيم.
  شكي نيست چنين گزينش عقلاني و مبتني بر نداي حقيقت ياب درون، نيازمند شناخت كافي و تحمل در برابر خواست هاي موقت بعد غير حقيقي انسان است

  صورت دوم:
  اكنون به سراغ صورت دوم يعني اظهار محبت به جنس مخالف به منظور آشنايي و فراهم كردن مقدمات ازدواج انجام گيرد.
  به نظر مي رسد يكي از پيش نيازهاي ضروري ازدواج آشنايي دو طرف از ويژگي هاي رفتاري، شخصيتي، اخلاقي و خانوادگي، اقتصادي، اجتماعي و ... يكديگر است و هر دو طرف با دقت و حساسيت زياد و با استفاده از راه هاي مختلف تحقيق و بررسي بايد به اطمينان دست يابند كه مي توانند با آغاز زندگي مشتركشان به آرامش رسيده و عامل رشد و بالندگي و كمال يكديگر مي شوند. به عبارت ديگر از طريق همين آگاهي هاي واقع بينانه؛ دو طرف در خواهند يافت كه آيا با يكديگر تناسبي دارند يا نه؟ و به قول معروف بي گدار به آب نمي زنند و از نقاط ضعف و قوت همديگر اطلاع پيدا مي كنند.
  ازدواج نقطه عطف زندگي هر فردي است:P كه بخش اعظم زندگي معمولاً از زمان پيمان زناشويي آغاز مي شود و پايه هاي زندگي مشترك را با اين عقد و پيمان پايه ريزي مي كنند و دورنماي زندگي مشترك و آينده طولاني ترسيم مي شود. به همين جهت است كه موفقيت و شكست در اين مرحله اگر نگوئيم مساوي با موفقيت و شكست در تمام طول عمر است حداقل مي توان گفت نقش حياتي و بسيار اساسي در آن دارد.
  ولي نكته قابل توجه اين است كه چگونه و طبق چه مكانيزمي دو طرف به اين هدف دسترسي پيدا كنند و ايا مي توان با ايجاد رابطه عاطفي و به قول سؤال كننده با اظهار محبت به فرد مورد نظر به گونه اي كه سوء تفاهم هم نشود به اين هدف دست يافت و زمينه ارتباط دوستانه را فراهم نمود تا در اين ارتباط ها به روحيات و ويژگي هاي اخلاقي و خانوادگي و ... همديگر پي برد؟ ما بر اساس شواهد موجود و اطلاعات به دست آمده معتقديم بيشتر ارتباط هايي كه با همين قصد و نيت موجه و معقول شكل مي گيرد مبنايي و يا انگيزه ديگري غير از آن چه به زبان جاري مي كنند دارد(به خصوص اگر تقاضا کننده جنس مذکر باشد). در واقع تقاضاي آشنايي با يكديگر قبل از ازدواج.
  صرفا پوشش به ظاهر مقبولي است که فرد بدين وسيله مي خواهد دليل موجه و معقولانه اي براي ارتباط هاي عاطفي و اظهار محبت هاي غير مجازشان قرار دهد و توجيهي براي آن باشد. لازم به ذكر است برخي افراد با طراحي از قبل و از روي عمد و با چنين ترفندي و با مخفي كردن انگيزه هاي شيطاني خود، در پي صيد و به دام انداختن افراد ساده دل و خوش بين هستند و به دروغ اين انگيزه موجه را مطرح مي كنند تا نيازهاي جنسي خود را تأمين كنند و در واقع اين گونه افراد عالما و عامداً طرف مقابل را قرباني غريزه جنسي و خودخواهي هاي شهواني شان قرار مي دهند. شكي نيست عده اي ديگر نيز هستند كه به طور ناهشيار گرفتار چنين دامي مي شوند و هر چند واقعا هيچ كدام از دو طرف قصد سوء و يا سوء استفاده از سادگي و يا ناآگاهي طرف مقابل ندارد. ولي چون غريزه جنسي انسان بخصوص در دوران جواني بسيار قوي و شديد است و از طرف ديگر حيله هاي شيطاني نيز دراين مورد بسيار پيچيده ، مرموز و متعدد است با طرح انگيزه هاي معقول و موجه به طور ناهوشيار وارد چنين صحنه خطرناكي مي شود و به گمان اين كه هدف مقدس و معقولي دارند اين گونه ارتباط ها قبل از ازدواج مشكلي را ايجاد نمي كند و يا حداقل تا اين اندازه مجاز و گاهي لازم و ضروري است و خلاصه با توجه به ويژگي غفلت از راه غيرمعقول و خطرناكي مي خواهد به هدف پسنديده خود دست يابد.
  با ايجاد چنين ارتباطي به هر شكل كه متصور است (مكاتبه اي، تلفني، حضوري و ... ) و شكل گيري علاقه اوليه بين دو طرف امكان تحقيق و بررسي واقع بينانه را به تدريج كاهش داده و بيشتر به دنبال نكات مثبت طرف مقابل است و از نقاط ضعف طرف مقابل غفلت كرده و تحقيقي که بايد واقع بينانه و دور از هر گونه سو گيري باشد دچار سوگيري و يا تعصب خواهد شد. و شما خوب مي دانيد که هر تحقيق علمي و واقع بينانه اي بايد از هرگونه تعصب و سوگيري به دور باشد تا درجه واقع نمايي آن بيشتر و ارزش علمي و عملي پيدا كند.
  همان طور که گفته شده حب الشي يعمي و يصم يعني وقتي علاقه و محبت چيزي در قلب فرد جاي گرفت او را نسبت به واقعيات کور و کر مي کند و ديگر نمي تواند نقاط منفي و ضعف آن را ببيند و حتي بشنود و آنچه مي بيند و مي شنود به خوبي و نيکي ياد و ارزيابي مي کند حتي نقاط ضعف را نقاط قوت تلقي مي شود . خلاصه آنکه براي چنين امر مهم و حياتي بايد ابتدا به تحقيق و بررسي پرداخت و سپس در صورت داشتن قابليت ها و صلاحيت ها در فکر ايجاد علاقه بود نه آنکه با عينک محبت و علاقه به بررسي اوضاع و احوال ويژگي هاي وي اقدام نمود . بنابر اين بايد گفت آن عشق و علاقه اي باعث كمال و رشد و آرامش خانوادگي مي شود كه پس از پيمان زناشويي و تعهد به زندگي مشترك ايجاد شود که بايد به گسترش و تعميق آن پرداخته شود نه آن عشق و علاقه اي كه قبل از ازدواج به فردي كه هنوز آگاهي و آشنايي كافي نيست به آن پيدا نشده و کاملا ً سطحي است .
  بنا بر اين اميد است با دقت هرچه تمام تر در رشد و بالندگي اين دورة بسيار حساس و سرنوشت ساز _ دوره نوجواني که اوج تحرک و نيروهاي جسماني و رواني است _ تلاش کرد و از هر گونه کجروي و کج انديشي خود را حفظ کرد و سنگ بناي زندگي آينده را بر پايه هاي سست و مخرب قرار نداد.
  موفق باشید

 2. 19 کاربر از پست مفید psy133 تشکرکرده اند .

  psy133 (جمعه ۰۵ آذر ۸۹)

 3. #2
  عضو کوشا

  آخرین بازدید
  دوشنبه ۲۵ مهر ۹۰ [ ۲۲:۵۰]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۶-۱۰-۲۲
  نوشته ها
  289
  امتیاز
  8,751
  سطح
  63
  Points: 8,751, Level: 63
  Level completed: 1%, Points required for next Level: 299
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran5000 Experience Points
  تشکرها
  625

  تشکرشده 656 در 182 پست

  RE: ابراز محبت دختر به پسر ....

  سلام دختران من

  گلهای من.... گاهی ترسهای خیالی یا آگاهی نداشتن ممکنه برای ما مشکلات عدیده ای بوجود بیاره....
  این جمله رو بارها از دختران جوان شنیدیم..
  من میدونم که ارتباط با اون خیلی درست نیست ولی مطمئنم در نبود من میمیره....تازه وقتی که از رفتن حرف میزنم داغون میشه

  کمی هوشیار باشید.....طبیعت در شما قوایی به ودیعه گذارده که باید بجا و مناسب از اون استفاده شه....در غیر این صورت عواقبی نه چندان خوشایند در پی خواهد داشت....این قضیه استثناء هم ندارد ....قانون طبیعت اینو دایم به ما متذکر میشه...خوب به ندای دلتون گوش کنید....
  این مطلب رو نگاه کنید......
  شکست در عشق کشنده نیست
  محققین دریافته اند که علی رغم زاری و ماتم موجود در ترانه های ستاره های موسیقی پاپ و شعرای بی دست و پای دلسوخته، شکست عشقی یا پایان بخشیدن به یک رابطه عاطفی آنقدرها هم طاقت فرسا نیست.:D

  به گفته الی فینکل (Eli Finkel) استادیار روانشناسی در دانشگاه (Northwestern) که نتیجه تحقیقاتش در مجله روانشناسی تجربی اجتماعی منتشر شده است،”ما توانایی خود را در مواجهه با دل شکستگی دست کم میگیریم.”

  فینکل و همکارش پل ایستویک (Paul Eastwick) به بررسی عشاق جوان- به خصوص آن دسته از عشاقی که به احساسی شدید و سوزان دچار بودند- پرداختند تا ببینند که آیا پیش بینی آنها از احساس بدبختی و انهدام در زمان پایان یافتن رابطه اقعا به همان شدتی که میگویند خواهد بود؟

  فینکل میگوید :” به طور متوسط، افراد احساس نا امیدی و اندوه ناشی از جدایی را بیش از حد دست بالا میگیرند.”

  این تحقیق که ۹ ماه به طول انجامید، بر روی دانش آموزان کالج که دو ماه از آشنایی و آغاز رابطه عاشقانه آنها گذشته بود، انجام شده است. آنها هر دو هفته یک بار یک پرسشنامه را پر میکردند. اطلاعات جمعاوری شده متعلق به ۲۶ تن شامل ۱۰ زن و ۱۶ مرد بود که در طی شش ماه اول آغاز تحقیق از یکدیگر جدا شدند.

  پیش بینی شرکت کنندگان از میزان نا امیدی ناشی از جدایی در دو هفته قبل از آن با آنچه در واقعیت احساس میکردند و آنچه در طی چهار دوره مختلف ثبت کرده بودند، مقایسه شد. تعجبی ندارشت که هرچه شخصی عاشقتر بود، جدایی را سخت تر تحمل میکرد.

  به گفته فینکل :” افرادی که عاشقترند واقعا بیشتر از جدایی متاثر میشوند. اما در مقایسه با حس واقعی آنان، پیش بینی آنها از اینکه این جدایی تا چه حد میتواند دردآور و مرگبار باشد تا حد چشمگیری غلو شده است.”
  موفق باشید......

 4. 13 کاربر از پست مفید psy133 تشکرکرده اند .

  psy133 (یکشنبه ۱۴ بهمن ۸۶)

 5. #3
  عضو عادی

  آخرین بازدید
  چهارشنبه ۱۶ مرداد ۸۷ [ ۲۱:۵۴]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۱-۱۵
  نوشته ها
  12
  امتیاز
  3,664
  سطح
  38
  Points: 3,664, Level: 38
  Level completed: 10%, Points required for next Level: 136
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran1000 Experience Points
  تشکرها
  5

  تشکرشده 5 در 3 پست

  RE: ابراز محبت دختر به پسر ....

  در مورد سوال تفهميم عشق به طور صحيح بايد بگم بايد به طور مهر ومحبت علاقه ي خود را بفهماند نه با قرار گذاشتن بيرون رفتن و تفريح كردن اين راه هاي دوست نگه داشتن است نه تفهيم عشق.
  بودن يا نبودن مسئله هميشه همين بوده و همين هست.

 6. 2 کاربر از پست مفید فرشاد تشکرکرده اند .

  فرشاد (چهارشنبه ۰۴ بهمن ۹۱)

 7. #4
  عضو عادی

  آخرین بازدید
  جمعه ۰۴ مرداد ۸۷ [ ۱۶:۳۸]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۵-۰۴
  نوشته ها
  1
  امتیاز
  3,342
  سطح
  35
  Points: 3,342, Level: 35
  Level completed: 95%, Points required for next Level: 8
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran1000 Experience Points
  تشکرها
  1
  تشکرشده 1 در 1 پست

  RE: ابراز محبت دختر به پسر ....

  سلام ....من به يه آقايي كه ازم 10 – 12 سال بزرگتره علاقه دارم ...خيلي ...
  ولي هدفم از گفتن علاقه م اينايي كه شما گفتين نيست!!

  نه واسه ازدواج ، نه دوستي آن چناني ( خودتون مي دونيد منظورم چيه) و نه عشقاي آتشين و آه هاي سوزناك ...

  من فقط ميخوام در حد دو تا دوست معمولي با هم رابطه داشته باشيم ..

  حالا چي كار كنم ؟؟

 8. کاربر روبرو از پست مفید blossom1991 تشکرکرده است .

  blossom1991 (چهارشنبه ۰۴ بهمن ۹۱)

 9. #5
  عضو عادی

  آخرین بازدید
  شنبه ۲۶ مرداد ۸۷ [ ۱۸:۴۴]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۵-۲۴
  نوشته ها
  2
  امتیاز
  3,326
  سطح
  35
  Points: 3,326, Level: 35
  Level completed: 84%, Points required for next Level: 24
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran1000 Experience Points
  تشکرها
  4
  تشکرشده 5 در 1 پست

  RE: ابراز محبت دختر به پسر ....

  ابراز علاقه دختر به پسر نه تنها بد نیست بلکه خوب هم است ولی چگونگی آن بسیار مهم است . از اینکه گاها بعضی خانمها تمام ارزشهای خودشان را زیر پاگذاشته ودست به هرکاری می زنند تا به فرد مورد نظرشان برسند بسیار متنفرم و از خانم بودن خودم بدم خواهد آمد . مرد وزن اگر با نیت پاک وبرای ازدواج قدم بر می دارند هرگز نخواهند گذاشت که لطمه ای به روحیه همدیگر وارد کنند . مگر اینکه قصد سرکار گذاشتن همدیگررا دارند که از انسانیت بسیار دوراست.

 10. 5 کاربر از پست مفید nayyere تشکرکرده اند .

  Mr.Anderson (جمعه ۰۲ اسفند ۹۲),nayyere (جمعه ۲۵ مرداد ۸۷)

 11. #6
  brn
  brn آنلاین نیست.
  عضو عادی

  آخرین بازدید
  سه شنبه ۳۰ مهر ۸۷ [ ۰۲:۲۴]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۵-۳۱
  نوشته ها
  4
  امتیاز
  3,326
  سطح
  35
  Points: 3,326, Level: 35
  Level completed: 84%, Points required for next Level: 24
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran1000 Experience Points
  تشکرها
  4

  تشکرشده 4 در 3 پست

  RE: ابراز محبت دختر به پسر ....

  salam
  man khodam 1sali mishe asheghe yek pesari shodam onam to daneshgah eshghe man b ahame fargh dare man vaghean dosesh daram ama hich vaght ham hazer nistam ino man aval besh begam albate baghea ta hodidi bem goftan to ono dost dari ama nemidonam khodesham midone ama onam fahmide dige vaghean baram sakhte nemidonam chi kar konam raftaresh ba man kheyli khobe ama nemidonam che ehsasi nesbat be man dare mano maskhare mikone ya jedi ye bar bem goft shoma ba esm sedam konin vaghti nashnid chi migam ama man hichi besh nagoftam narahatam shodam ama to delam goftam darbare man chi fekr karde ama az
  yejahatam khoshhal shodam nemidonam chi kar konam vaghean sakhte on chizi nemige manam nemigam ama bade gozashte in modat alan 6 mahe be khodam migam shayad man eshtebah mikonam hata ye lahze ham az fekresh biron nemiam migam shayad bayad in karo mikardam b aesm sedash mikardam ama man ke nemidonam on che ghasdi dashte ama in hame eshghe man chi mishe...
  man to zendegim hich vaght bahich pesari dost nashodam in nazare mane chon age alaghei nabashe dosti kkheyli maskharas vaghti ham ke dosesh daram nemikham jelf be nazar biam on vaght hamishe hame chi ro az dast midam
  dost dashtane man vaghei chon ke ye bar bem goft bayad 24 saate bekhonid manam inkaro kardam 15 16 saat khondam
  man kheylia behem migan dosam daran ama man chon ono dost daram aslan zendegi nemikonam faghat montazeram yeki behem bege chi kar konam ?
  sharayetam aslan jori nist ke rahat man beram bash harf bezanam man ye zamani shagerd aval bodam ama alan bazam vazam bad nist
  BEHEM KOMAK KONID
  NAZARETONO BEGID
  setareh 1390 likes this.

 12. 2 کاربر از پست مفید brn تشکرکرده اند .

  brn (چهارشنبه ۰۴ بهمن ۹۱)

 13. #7
  عضو عادی

  آخرین بازدید
  جمعه ۱۳ دی ۸۷ [ ۲۲:۵۲]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۶-۰۲
  نوشته ها
  6
  امتیاز
  3,351
  سطح
  36
  Points: 3,351, Level: 36
  Level completed: 1%, Points required for next Level: 149
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran1000 Experience Points
  تشکرها
  1
  تشکرشده 1 در 1 پست

  RE: ابراز محبت دختر به پسر ....

  سلام .
  من یکی از دوستام همین طوری ازدواج کردن .رابطشون درست مثل شما بود . پسر عاشق بود ولی دم نمیزد. انقدر صبوری کرد تا دختر بهش پیشنهاد آشنایی بیشتر داد. اگر نمی تونی این کارو بکنی بنظر من یه مدت کم محلی که متوجه بشه بعد حتما دلیل کارتون ازتون جویا میشه و از دور بپاییش که متوجه حضورت بشه . ولی به نظر من غیر مستقیم بهش بگو .
  اگر واقعا نمی تونی بگی صبوری کن.

 14. کاربر روبرو از پست مفید Ariyan تشکرکرده است .

  Ariyan (چهارشنبه ۰۴ بهمن ۹۱)

 15. #8
  brn
  brn آنلاین نیست.
  عضو عادی

  آخرین بازدید
  سه شنبه ۳۰ مهر ۸۷ [ ۰۲:۲۴]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۵-۳۱
  نوشته ها
  4
  امتیاز
  3,326
  سطح
  35
  Points: 3,326, Level: 35
  Level completed: 84%, Points required for next Level: 24
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran1000 Experience Points
  تشکرها
  4

  تشکرشده 4 در 3 پست

  RE: ابراز محبت دختر به پسر ....

  doste aziz az inke nazareto goftikheyli mamnonam
  manam behtare omidvar basham
  harchand az zehnam ye lahze faramosh nemishe
  man vaghti mididamesh negaham az toy cheshmash tamom nemishod hata vaghti faghat rad mishim az kenare ham
  ama nemidonam dige inkaro ham nabayad bokonam??

 16. کاربر روبرو از پست مفید brn تشکرکرده است .

  brn (چهارشنبه ۰۴ بهمن ۹۱)

 17. #9
  ((( مشاور خانواده )))

  آخرین بازدید
  دیروز [ ۲۱:۰۰]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۶-۶-۲۵
  نوشته ها
  6,640
  امتیاز
  103,638
  سطح
  100
  Points: 103,638, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 99.7%
  دستاوردها:
  VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
  تشکرها
  21,357

  تشکرشده 28,443 در 4,805 پست

  نوشته های وبلاگ
  6
  حالت من
  Sepasgozar

  RE: ابراز محبت دختر به پسر ....

  سلام brn
  همانطور كه قبلا یاد آوری كردم لطفا فارسی بنویسید ، چون پستهای فینگلیسی حذف می گردند. جهت راهنمایی بیشتر به لینك زیر بروید:
  http://www.hamdardi.net/showthread.php?tid=1578&pid=13773#pid13773

 18. کاربر روبرو از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده است .

  مدیرهمدردی (چهارشنبه ۰۴ بهمن ۹۱)

 19. #10
  عضو کوشا

  آخرین بازدید
  شنبه ۰۶ تیر ۸۸ [ ۱۸:۵۸]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۶-۰۲
  نوشته ها
  353
  امتیاز
  5,579
  سطح
  48
  Points: 5,579, Level: 48
  Level completed: 15%, Points required for next Level: 171
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran5000 Experience Points
  تشکرها
  38

  تشکرشده 38 در 23 پست

  RE: ابراز محبت دختر به پسر ....

  مشاور عزیز
  از مطالبتان خیلی ممنون.
  الان بیشتر دخترها و پسرها قصدشان بکار بردن صورت دومی است که شما گفتید
  : (2. اظهار محبت قلبي به طرف مقابل به منظور آشنايي با يكديگر و فراهم كردن مقدمات ازدواج).اما..>>>>

  اما خیلی ها بخاطر سادگی و ناهشیاری که دارند مشکلاتی برایشان پیش میاید.(همانطور که شما گفتید)
  این انسان های نا هشیار یا ساده باید چه کنند؟ باید با ضربات روحی خود چه کنند؟

  (این مشکل برای یکی از دوستان من پیش آمده باید چطور به او آرامش بدهم وکمکش کنم؟
  او دختر ساده وخوبی است اما این سادگی و خوب بودن بیش از اندازش.... باعث مشکلاتی برای او شده.)

 20. کاربر روبرو از پست مفید Nilofar تشکرکرده است .

  Nilofar (چهارشنبه ۰۴ بهمن ۹۱)


 
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)
Powered by vBulletin® Version 4.2.0
Copyright © ۱۳۹۳ vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
طراحی ، تبدبل ، پشتیبانی شده توسط انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی
تاریخ این انجمن توسط مصطفی نکویی شمسی شده است.
vBCredits II Deluxe v2.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2010-2014 DragonByte Technologies Ltd.
Runs best on HiVelocity Hosting.
اکنون ساعت ۱۳:۴۹ برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.